![](/wp-content/uploads/2017/05/18157137_624550277743047_5702896741947812239_n.jpg)
Παραδοσιακό γλέντι στο DEDIS στο πλαίσιο του “1ου Συμπόσιου Λαογραφίας και Παράδοσης” που διοργάνωσε ο ΟΡΜΟΣ το Σαββατοκύριακο. Με την ορχήστρα Χάλκινα Ηχοχρώματα και τον Κώστα Ευαγγέλου
Φωτογραφίες – βίντεο: Σωτήρης Παπανικολάου
Παραδοσιακό γλέντι στο DEDIS στο πλαίσιο του “1ου Συμπόσιου Λαογραφίας και Παράδοσης” που διοργάνωσε ο ΟΡΜΟΣ το Σαββατοκύριακο. Με την ορχήστρα Χάλκινα Ηχοχρώματα και τον Κώστα Ευαγγέλου
Φωτογραφίες – βίντεο: Σωτήρης Παπανικολάου
κάνε την εγγραφή για άμεση τοπική ενημ΄έρωση