![](/wp-content/uploads/2016/01/moz.png)
Ρεσιτάλ πιάνου του Χαράλαμπου Τσινικοσμάογλου διοργανώνει η Δημοτική Κοινωφελής Επιχείρηση του Δήμου Άργους Ορεστικού και το Δημοτικό Ωδείο, την Κυριακή 31 Ιανουαρίου 2016 και ώρα 7.30 μ.μ., στην αίθουσα εκδηλώσεων του Ωδείου.
Ρεσιτάλ πιάνου του Χαράλαμπου Τσινικοσμάογλου διοργανώνει η Δημοτική Κοινωφελής Επιχείρηση του Δήμου Άργους Ορεστικού και το Δημοτικό Ωδείο, την Κυριακή 31 Ιανουαρίου 2016 και ώρα 7.30 μ.μ., στην αίθουσα εκδηλώσεων του Ωδείου.
κάνε την εγγραφή για άμεση τοπική ενημ΄έρωση