![](/wp-content/uploads/2018/01/6546543.jpg)
Την κοπή της βασιλόπιτας για το 2018 πραγματοποίησε χθες ο Σύλλογος Γυναικών Κωσταραζίου “Διαμαντόνυφη στην αίθουσα της εκκλησίας, παρουσία του Δημάρχου κ. Κεπαπτσόγλου , της βουλευτή κ. Αντωνίου, εκπαιδευτικών του Δημοτικού Σχολείου Κωσταραζίου φίλων και μελών του Συλλόγου.
Το φλουρί έτυχε η Σταματίνα μνηστή του Γεωργίου Τσούγγου.
![](http://3.bp.blogspot.com/-6Kurf0GuxYY/WlvgB6H-7PI/AAAAAAAAIhs/6LA8KhDFWhoI2wzykg_kdGZDgyY21ICWACLcBGAs/s640/26855943_10213869176555603_1571825185_n.jpg)
Η μαθητρια Τάνια Μπρανίτσα επαιξε μουσικά κομμάτια με το αρμόνιο! Συγχαρητήρια Τάνια!!!