![](/wp-content/uploads/2017/12/24131343_310677062749415_3552313134069710651_n-1.jpg)
Σήμερα το δεύτερο χριστουγεννιάτικο μπαζάρ του συλλόγου Νεφροπαθών Καστοριάς. Το πρώτο πραγματοποιήθηκε στους χώρους του Νοσοκομείου Καστοριάς, ενώ το σημερινό ξεκινάει στις 10:00 το πρωί στο Εμπορικό Κέντρο
Σήμερα το δεύτερο χριστουγεννιάτικο μπαζάρ του συλλόγου Νεφροπαθών Καστοριάς. Το πρώτο πραγματοποιήθηκε στους χώρους του Νοσοκομείου Καστοριάς, ενώ το σημερινό ξεκινάει στις 10:00 το πρωί στο Εμπορικό Κέντρο
κάνε την εγγραφή για άμεση τοπική ενημ΄έρωση