![](/wp-content/uploads/2017/12/876543-3.jpg)
Στην Πάτρα σήμερα η Ολυμπία Τελιγιορίδου, όπου ορκίστηκε για το δεύτερο πτυχίο της στο Τμήμα Ευρωπαϊκού Πολιτισμού στη Σχολή Ανθρωπιστικών Σπουδών στο Ελληνικό Ανοικτό Πανεπιστήμιο
Στην Πάτρα σήμερα η Ολυμπία Τελιγιορίδου, όπου ορκίστηκε για το δεύτερο πτυχίο της στο Τμήμα Ευρωπαϊκού Πολιτισμού στη Σχολή Ανθρωπιστικών Σπουδών στο Ελληνικό Ανοικτό Πανεπιστήμιο
κάνε την εγγραφή για άμεση τοπική ενημ΄έρωση