![](/wp-content/uploads/2017/11/23658679_2229246210434819_5522288982481150505_n.jpg)
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε σήμερα εθελοντική αιμοδοσία που διοργάνωσε η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καστοριάς και ο Σύνδεσμος Διαιτητών σε συνεργασία με το Νοσοκομείο, στην έδρα του Συλλόγου Εθελοντών Αιμοδοτών
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε σήμερα εθελοντική αιμοδοσία που διοργάνωσε η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καστοριάς και ο Σύνδεσμος Διαιτητών σε συνεργασία με το Νοσοκομείο, στην έδρα του Συλλόγου Εθελοντών Αιμοδοτών
κάνε την εγγραφή για άμεση τοπική ενημ΄έρωση