![](/wp-content/uploads/2017/10/giannopoulos-390x390-copy.jpg)
Μετά από επαφές αρκετών μηνών ο αθλητής Αλέξανδρος Γιαννόπουλος, κάτοικος Θεσσαλονίκης υπέγραψε δελτίο στο σωματείο της Καστοριάς. Σε 10 μέρες περίπου ο Ο.Α. ΚΕΛΕΤΡΟΝ θα λάβει μέρος στο διασυλλογικό πρωτάθλημα τένις και στην Α2 κατηγορία.
Μετά από επαφές αρκετών μηνών ο αθλητής Αλέξανδρος Γιαννόπουλος, κάτοικος Θεσσαλονίκης υπέγραψε δελτίο στο σωματείο της Καστοριάς. Σε 10 μέρες περίπου ο Ο.Α. ΚΕΛΕΤΡΟΝ θα λάβει μέρος στο διασυλλογικό πρωτάθλημα τένις και στην Α2 κατηγορία.
κάνε την εγγραφή για άμεση τοπική ενημ΄έρωση