Άργος ΟρεστικόΕκδηλώσειςΚαστοριάτελευταίες ειδήσειςφωτορεπορτάζ

Η βράβευση διακριθέντων μαθητών (φωτογραφίες – βίντεο – ονόματα)

 Στο Πολιτιστικό Κέντρο  Άργους Ορεστικού πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση για τη βράβευση των μαθητών των δημοτικών, γυμνασίων και λυκείων που διακρίθηκαν στους διαγωνισμούς της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας και διοργάνωσε το παράρτημα της Ε.Μ.Ε του Νομού Καστοριάς «ΑΔΕΛΦΟΙ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ».

     Η Πρόεδρος του παραρτήματος κ. Μαρία Ρουσούλη απηύθυνε χαιρετισμό προς τους προσκεκλημένους, ευχαρίστησε τον Δήμαρχο Άργους Ορεστικού κ. Παναγιώτη Κεπαπτσόγλου για την παραχώρηση της αίθουσας και την φιλοξενία και αναφέρθηκε στους διαγωνισμούς στους οποίους διακρίθηκαν οι μαθητές, οι οποίοι είναι:

ο πανελλήνιος διαγωνισμός «Παιχνίδι και Μαθηματικά» για τους μαθητές του δημοτικού,

ο τοπικός διαγωνισμός Μαθηματικών για την Α΄ Γυμνασίου σε δύο φάσεις

και οι πανελλήνιοι διαγωνισμοί της Ε.Μ.Ε, Θαλής (α΄φάση) και Ευκλείδης (β΄φάση) για τους μαθητές της Β΄ και Γ΄ Γυμνασίου και όλων των τάξεων του Λυκείου .

Ακολούθως, ο Αντιπρόεδρος του παραρτήματος κ. Μπάμπης Ευαγγέλου αναφέρθηκε στις δράσεις του παραρτήματος (διαγωνισμούς – ημερίδες – εκδηλώσεις – οργάνωση του 32ου Πανελλήνιου Συνεδρίου Μαθηματικής Παιδείας) και στη συνέχεια και τον εμπλουτισμό  τους με νέες δράσεις όπως: διοργάνωση μαθημάτων προετοιμασίας σε μαθητές γυμνασίου για μαθηματικούς διαγωνισμούς στην Καστοριά και στο Άργος, εκδήλωση ενημέρωσης μαθητών της Γ΄ Λυκείου για τις Πανελλαδικές εξετάσεις, εκδήλωση για τα 20 χρόνια του παραρτήματος και συμμετοχή στον εορτασμό για τα 100 χρόνια της Ε.Μ.Ε που θα πραγματοποιηθούν το 2018 στην Καστοριά.

Η βουλευτής κ. Μαρία Αντωνίου μεταξύ άλλων μαθητών βράβευσε και τον Γεώργιο Μιχαλόπουλο, τον μόνο μαθητή του νομού που διακρίθηκε στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό “Ευκλείδης”, ενώ η ίδια δήλωσε, “Τέτοιες εκδηλώσεις είναι απαραίτητες και ελπιδοφόρες για την εκπαίδευση και τη χώρα μας γιατί επιβραβεύεται η προσπάθεια, η επίδοση, η αριστεία. Συγχαρητήρια σε μαθητές, εκπαιδευτικούς, διοργανωτές και την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία”.

Πριν από τις βραβεύσεις, ο καθηγητής μαθηματικών κ. Κώστας Ζυγούρης με τις μαθήτριες  Μαρία Τσάμη και Λυδία Σάλλυς-Ρούφου, του 3ου Γυμνασίου Καστοριάς, παρουσίασαν την εργασία τους με θέμα «Συμμετρίες και Μαθηματικά Παιχνίδια».

Την εξαιρετικά πετυχημένη εκδήλωση παρακολούθησαν εκτός των επισήμων προσκεκλημένων και πλήθος μαθητών, εκπαιδευτικών, γονέων και  συγγενών των μαθητών.

Συγχαίρουμε όλους τους μαθητές που συμμετείχαν στους διαγωνισμούς και ιδιαίτερα αυτούς που διακρίθηκαν!

Φωτογραφίες – βίντεο: ΦΟΥΙΤ

https://www.youtube.com/watch?v=zu36CYkOnus

ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΑΝ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΘΑΛΗΣ-ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 2017

Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ 

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

 

ΘΑΛΗΣ 2016

Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΛΑΠΟΥΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΟΧΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

 

Γ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΓΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΡΟΚΟΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

 

Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΓΚΟΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΔΟΥΚΗ ΕΥΗ 3ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΛΑΦΑΤΙΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΝΤΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 3ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΣΟΦΙΑ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΙΟΡΕΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

 

ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΑΝ ΣΤΗ  2η  ΦΑΣΗ ΤΟΥ 6ου

ΤΟΠΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ 

ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΗΣ Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΣΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΙΣΚΟΥ  ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΟΥ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ  ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΖΗΜΑ  ΘΕΟΔΩΡΑ – ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΡΑΠΑΥΛΙΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΣΑΜΗ  ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΓΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΗΤΣΙΟΥ  ΕΛΕΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΤΖΗΜΑ  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΒΟΥΛΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΠΑΤΣΕΛΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΛΑΠΠΑ  ΜΑΡΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΟΝΟΒΑΣΙΛΗΣ  ΝΙΚΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ  ΚΩΣΤΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΟΡΗΣΟΥ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΟΥΔΗ  ΙΟΡΔΑΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΜΠΟΥΣΙΟΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

 

 

ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΑΝ ΣΤΟΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΤΗΣ Ε.Μ.Ε.

‘’ ΠΑΙΧΝΙΔΙ  ΚΑΙ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ‘’  

ΣΧΟΛΕΙΟ : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Α/Α ΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ
1 ΜΑΚΡΟΖΗΣΗ  ΕΛΕΟΝΟΡΑ Ε
2 ΣΙΜΟΣ  ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ Ε
1 ΧΑΤΖΗΣ  ΜΑΡΙΟΣ ΣΤ
2 ΚΕΔΡΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ
3 ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ ΣΤ

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Α/Α ΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ
1 ΖΗΚΙΔΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Ε
1 ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΠΟΛΥΛΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤ
2 ΧΥΣΚΑ  ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Α/Α ΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ
1 ΤΣΑΧΤΣΙΡΑ  ΠΕΡΣΑ Ε
2 ΜΟΣΧΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ Ε
3 ΤΣΑΧΤΣΙΡΑΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ε
1 ΜΟΝΟΒΑΣΙΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ
2 ΚΑΛΑΠΟΥΤΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Α/Α ΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ
1 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ε
2 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ Ε
3 ΣΜΑΛΙΟΥ  ΝΑΤΑΛΙΑ Ε
4 ΠΛΗΚΑΔΙΤΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΤ
2 ΙΩΑΝΝΙΔΗ  ΜΑΡΙΑ ΣΤ

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Α/Α ΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ
1 ΓΚΛΙΑΓΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε1
2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΣ Ε1
3 ΚΙΟΣΕ  ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ Ε1
1 ΦΑΡΣΑΛΙΩΤΗ  ΑΓΟΡΙΑ  ΝΑΤΑΛΙΑ Ε2
2 ΤΖΙΩΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε2
3 ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ  ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Ε2
4 ΣΙΣΚΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε2
5 ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΟΛΓΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Ε2
6 ΤΡΥΓΟΥΤΗ  ΙΩΑΝΝΑ Ε2
1 ΚΑΛΥΒΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ1
1 ΝΤΙΚΟΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤ2

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Α/Α ΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ
1 ΜΕΘΥΜΑΚΗΣ  ΜΑΡΙΟΣ Ε
2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε
3 ΒΡΑΚΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Ε
4 ΜΠΑΚΑΛΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ε
5 ΚΡΑΝΙΑ  ΑΓΑΠΗ Ε
6 ΛΕΚΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ Ε
1 ΜΗΤΡΟΥΔΗ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΤ
2 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ  ΕΛΕΝΗ ΣΤ
3 ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ  ΕΛΕΟΝΩΡΑ  ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΣΤ

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Α/Α ΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ
1 ΦΙΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε1
2 ΓΑΛΛΟΥ  ΦΑΙΗ Ε1
3 ΚΛΕΦΤΟΔΗΜΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε1
1 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ε2
2 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ Ε2
3 ΜΟΡΦΙΔΟΥ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΟΛΥΜΠΙΑ Ε2
4 ΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε2
5 ΚΟΥΒΑΤΣΗ  ΕΙΡΗΝΗ Ε2
6 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Ε2
1 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ1
2 ΒΛΑΧΑΒΑΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΤ1
3 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΣΤ1
1 ΣΙΑΝΤΣΗ  ΕΡΩΦΙΛΗ ΣΤ2

 

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Α/Α ΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ
1 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε
2 ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε
3 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε
1 ΚΟΛΙΑΔΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤ
2 ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤ

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

Α/Α ΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ
1 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΡΤΕΜΙΣ ΣΤ
2 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ ΣΤ
3 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤ
4 ΣΩΤΗΡΙΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ
5 ΠΡΑΣΣΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ε1
6 ΠΑΡΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε1
7 ΧΑΔΟΛΙΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ε2
8 ΣΑΜΑΡΑ  ΕΛΕΝΗ Ε2

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

Α/Α ΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ
1 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΤ
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤ
3 ΚΙΟΥΚΑ  ΜΑΛΑΜΑΤΗ Ε
4 ΣΑΚΛΙ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

Α/Α ΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ
1 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΤ1
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ1
3 ΜΠΙΖΙΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ1
4 ΝΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΣΤ2
5 ΓΑΛΙΑΔΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ Ε
6 ΖΟΥΠΑΣ  ΜΑΡΙΟΣ Ε
7 ΦΩΤΙΑΔΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ε

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

Α/Α ΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ
1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΤ
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΕΥΔΟΞΙΑ ΣΤ
3 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΝΑΤΑΛΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΣΤ
4 ΖΗΔΡΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΟΥΡΑΝΙΑ ΣΤ
5 ΠΑΣΟ  ΕΛΕΝΑ ΣΤ
1 ΔΗΜΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε
2 ΖΥΓΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε
3 ΚΟΥΡΙΛΑΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε
4 ΑΒΝΤΟ  ΕΛΙΟ Ε

 

ΣΧΟΛΕΙΟ : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

Α/Α ΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ
1 ΚΩΣΤΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ Ε
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ

 

ΣΧΟΛΕΙΟ : ΔΗΜΟΤΙΚΟ 1ο ΜΑΝΙΑΚΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ Ε1
2 ΓΚΡΙΖΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1
1 ΤΡΑΝΤΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ Ε2
1 ΚΩΤΟΥΛΑ  ΜΑΡΘΑ ΣΤ1
2 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ1
1 ΙΩΑΝΝΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤ2
2 ΤΕΛΟΥΔΗΣ  ΜΑΡΙΟΣ ΣΤ2

 

ΣΧΟΛΕΙΟ : ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ

Α/Α ΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε
2 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε
3 ΤΣΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ε
1 ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤ
3 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΤ
4 ΝΑΖΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤ
5 ΣΚΡΑΠΑΡΛΗ  ΙΣΙΔΩΡΑ ΣΤ
6 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ
7 ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ

 

ΣΧΟΛΕΙΟ : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

Α/Α ΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ
1 ΜΠΟΥΣΙΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ Ε
2 ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε
1 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΣΤ
2 ΚΑΚΛΑΜΑΝΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤ

 

ΣΧΟΛΕΙΟ : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΚΛΗΣΙΑΣ

Α/Α ΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ
1 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ

 

 

 

 

 

περισσότερα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Back to top button