![](/wp-content/uploads/2017/09/22054370_10214638933596731_48776213_n-768x432.jpg)
Τον Δήμαρχο Καστοριάς κ. Ανέστη Αγγελή επισκέφθηκαν χτες εκπρόσωποι του Δήμου Devolli της Αλβανίας, προκειμένου να συζητηθούν θέματα συνεργασίας στο πλαίσιο των διασυνοριακών προγραμμάτων.
Τον Δήμαρχο Καστοριάς κ. Ανέστη Αγγελή επισκέφθηκαν χτες εκπρόσωποι του Δήμου Devolli της Αλβανίας, προκειμένου να συζητηθούν θέματα συνεργασίας στο πλαίσιο των διασυνοριακών προγραμμάτων.
κάνε την εγγραφή για άμεση τοπική ενημ΄έρωση