![](/wp-content/uploads/2017/07/19756423_10207391427424062_8689036238870987988_n.jpg)
Πανέτοιμος ο Σύλλογος Απόζαρι για τη Γιορτή Ψαριού που φέτος διοργανώνει για δέκατη έβδομη χρονιά. Οι τριήμερες εκδηλώσεις ξεκινούν στις 19:30 με τη “Δεύτερη Οικολογική βόλτα για μικρούς και μεγάλους…αλλιώς”.
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα ΕΔΩ
Πανέτοιμος ο Σύλλογος Απόζαρι για τη Γιορτή Ψαριού που φέτος διοργανώνει για δέκατη έβδομη χρονιά. Οι τριήμερες εκδηλώσεις ξεκινούν στις 19:30 με τη “Δεύτερη Οικολογική βόλτα για μικρούς και μεγάλους…αλλιώς”.
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα ΕΔΩ
κάνε την εγγραφή για άμεση τοπική ενημ΄έρωση