![](/wp-content/uploads/2017/06/19113661_1099921593474710_8696691469895631477_n.jpg)
Η ομάδα των Παλαιμάχων Αστραπής Μεσοποταμίας πήρε μέρος στο 3ο τουρνουά παλαιμάχων που έγινε προς τιμή του Σπανού Νίκου.
Η ομάδα μας σαν ελάχιστη τιμή για όλα τα χρόνια προσφοράς του ΔΙΚΟΥ μας Νικόλα στην ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ του δώρισε μια φανέλα με τις υπογραφές των παλιών συμπαικτών του.
Ο Νίκος Σπανός με τον Χρήστο Παπαδόπουλο ο οποίος συμμετείχε στην 16αδα της Καστοριάς στην κατάκτηση του κυπέλλου Ελλάδος το 1980 ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 2-5
ΝΙΚΟΣ ΣΠΑΝΟΣ Αρχηγός στην ομάδα της Καστοριάς.
![Φωτογραφία του χρήστη Τουρνουά 3ο Παλαιμάχων Καστοριάς 9-10-11 Ιουνίου 2017.](http://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19114084_1985535331660472_3143034727670342805_n.jpg?oh=677f1240b87b207de010ab7f2a8545b8&oe=59A368B0)