![](/wp-content/uploads/2017/05/18405373_1307302142699202_1326770901_o-768x576.jpg)
Στιγμιότυπα από την παρουσία του Δημάρχου Καστοριάς κ. Ανέστη Αγγελή στην 42η Διεθνή Έκθεση Γούνας στην Καστοριά, που διοργάνωσε με επιτυχία ο Σύνδεσμος Γουνοποιών Καστοριάς «Ο Προφήτης Ηλίας»
Στιγμιότυπα από την παρουσία του Δημάρχου Καστοριάς κ. Ανέστη Αγγελή στην 42η Διεθνή Έκθεση Γούνας στην Καστοριά, που διοργάνωσε με επιτυχία ο Σύνδεσμος Γουνοποιών Καστοριάς «Ο Προφήτης Ηλίας»
κάνε την εγγραφή για άμεση τοπική ενημ΄έρωση