![](/wp-content/uploads/2017/04/18221748_1313150788801209_604882228594398033_n.jpg)
Στο πλαίσιο της πραγματοποίησης του 1ου Συμποσίου Λαογραφίας και Παράδοσης που πραγματοποίησε το ΕΛΠΧ ΟΡΜΟΣ, φιλοξενήθηκαν στο Ενδυματολογικό Μουσείο του συλλόγου ΑΡΜΟΝΙΑ,την δεύτερη ημέρα , οι Θεωρητικές Προσεγγίσεις και οι Πρακτικές Εφαρμογές του συμποσίου. Με την συμμετοχή και εισήγηση εκ μέρους του Μ/Σ ΑΡΜΟΝΙΑ, δια του προέδρου της Μιχάλη Ζήλα, σε ότι αφορά την ύπαρξη και λειτουργία των δύο μουσείων του συλλόγου.
Φωτογραφίες: Σύλλογος Αρμονία Καστοριάς