![](/wp-content/uploads/2017/02/16640781_618212185036651_2085219155610273251_n.jpg)
Ο Σύλλογος Παλαιμάχων Κωπηλατών “Τα Παρασπουρτζούκια” έκοψε σήμερα τη βασιλόπιτα στο ΔΗΝΑΚ. Παραβρέθηκαν όλες οι παλιές δόξες της καστοριανής κωπηλασίας
Στη φωτογραφία (κάτω) ο παλαίμαχος κωπηλάτης Χαρίλαος Χριστίδης, ο Αντιπρόεδρος της ΕΚΟΦΝΣ Κώστας Δίτσιος και ο Έφορος Αγώνων και πρόεδρος της Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΚΟΦΝΣ Κώστας Παπαγιάννης επιθεωρούν τις νέες προβλήτες που πρόκειται να συναρμολογηθούν σύντομα στο ΔΗΝΑΚ.