![](/wp-content/uploads/2016/07/IMG_20160722_212740.jpg)
Με μεγάλη επιτυχία και πλήθος κόσμου έγινε την Παρασκευή το ξεκίνημα της ιστοσελίδας μας αφιερωμένο αποκλειστικά στις ”Διαμαντόνυφες”και τους γαμπρούς του Κωσταραζίου.
Ακολούθησε προβολή της ταινίας Ο Μπακαλόγατος.
Με μεγάλη επιτυχία και πλήθος κόσμου έγινε την Παρασκευή το ξεκίνημα της ιστοσελίδας μας αφιερωμένο αποκλειστικά στις ”Διαμαντόνυφες”και τους γαμπρούς του Κωσταραζίου.
Ακολούθησε προβολή της ταινίας Ο Μπακαλόγατος.
kostarazidiamantonifi.blogspot.gr
κάνε την εγγραφή για άμεση τοπική ενημ΄έρωση