![](/wp-content/uploads/2016/06/melissotopos1-300x225.jpg)
Στον Μελισσότοπο και στον δρόμο Πολυκεράσου – Αγίων Αναργύρων
- Ο Δήμαρχος Καστοριάς στον Μελισσότοπο, όπου παρά τις υποχρεώσεις αποκατάστασης της οδοποιίας, κατά τη διάρκεια κατασκευής του Αποχετευτικού, αυτό δεν είχε πραγματοποιηθεί. Ήδη ολοκληρώθηκε ο διαγωνισμός που αφορά την αποκατάσταση και αναμένονται οι εργασίες.
- Η συντήρηση – διαπλάτυνση του δρόμου Πολυκεράσου – Αγίων Αναργύρων, ένα αίτημα πολλών ετών, έγινε πραγματικότητα, προς διευκόλυνση αγροτών και επισκεπτών.