![](/wp-content/uploads/2016/06/13410648_586801418159961_492451518_o.jpg)
Τα Γρεβενά ήταν ο τελευταίος προορισμός για τα τουρνουά Μίνι Βόλεϊ . Τα κορίτσια της Ακαδημίας Βόλεϊ Καστοριάς άφησαν της καλύτερες εντυπώσεις, αποτέλεσμα της καλής δουλειάς των προπονητών της ομάδας.
Καλό Καλοκαίρι
Τα Γρεβενά ήταν ο τελευταίος προορισμός για τα τουρνουά Μίνι Βόλεϊ . Τα κορίτσια της Ακαδημίας Βόλεϊ Καστοριάς άφησαν της καλύτερες εντυπώσεις, αποτέλεσμα της καλής δουλειάς των προπονητών της ομάδας.
Καλό Καλοκαίρι
κάνε την εγγραφή για άμεση τοπική ενημ΄έρωση