![](/wp-content/uploads/2016/04/12987183_966457000137258_6690262360115022605_n.jpg)
Στο πλαίσιο των ξεναγήσεων σχολείων στα μουσεία του συλλόγου “ΑΡΜΟΝΙΑ” , επισκέφτηκε και ξεναγήθηκε στο Ενδυματολογικό Μουσείο, στο αρχοντικό “Αδελφών Εμμανουήλ”, η 4η τάξη του 4ου Δημοτικού Σχολείου Καστοριάς
Στο πλαίσιο των ξεναγήσεων σχολείων στα μουσεία του συλλόγου “ΑΡΜΟΝΙΑ” , επισκέφτηκε και ξεναγήθηκε στο Ενδυματολογικό Μουσείο, στο αρχοντικό “Αδελφών Εμμανουήλ”, η 4η τάξη του 4ου Δημοτικού Σχολείου Καστοριάς
κάνε την εγγραφή για άμεση τοπική ενημ΄έρωση