![](/wp-content/uploads/2016/03/12003941_458913044308799_8007759395039329026_n.jpg)
Χορός, τραγούδι και γιορτή με μπαλόνια για τα παιδιά στη Ζούζουλη με το άναμμα της μπουμπούνας , χωρίς να πτοηθούν καθόλου από τη βροχή. Άλλωστε τη διάθεση για να διασκεδάσεις την ορίζει η καρδιά κι όχι ο καιρός!
Χορός, τραγούδι και γιορτή με μπαλόνια για τα παιδιά στη Ζούζουλη με το άναμμα της μπουμπούνας , χωρίς να πτοηθούν καθόλου από τη βροχή. Άλλωστε τη διάθεση για να διασκεδάσεις την ορίζει η καρδιά κι όχι ο καιρός!
κάνε την εγγραφή για άμεση τοπική ενημ΄έρωση