![](/wp-content/uploads/2016/03/12799023_1698797060401433_1102425707641509949_n-copy.jpg)
Ο Ο.Α.Χ.Α.Ο. σας προσκαλεί στη μουσική εκδήλωση που θα γίνει στο cafe-bar Τρυποκάρυδος στην περιοχή ”Μαχαιράδικα” στο Άργος Ορεστικό το Σάββατο 19 Μαρτίου 2016 και ώρα 21.30.Σας περιμένουμε να διασκεδάσουμε με ζωντανή έντεχνη και λαϊκή μουσική.
Ο Ο.Α.Χ.Α.Ο. σας προσκαλεί στη μουσική εκδήλωση που θα γίνει στο cafe-bar Τρυποκάρυδος στην περιοχή ”Μαχαιράδικα” στο Άργος Ορεστικό το Σάββατο 19 Μαρτίου 2016 και ώρα 21.30.Σας περιμένουμε να διασκεδάσουμε με ζωντανή έντεχνη και λαϊκή μουσική.
κάνε την εγγραφή για άμεση τοπική ενημ΄έρωση