![](/wp-content/uploads/2016/03/12798897_10206755587385204_4782604588897431492_n.jpg)
Πρώτος αγώνα Enduro για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2016 χθες στον Λαγκαδά και το γεγονός της ημέρα, η εκπληκτική επανεμφάνιση του Νίκου Ζουρνατζή στην κατηγορία senior. Κέρδισε τις 5 από τις έξι ειδικές διαδρομές και φυσικά κατέλαβε την πρώτη θέση στην κατηγορία.
Ο Αρτέμης Σφηναρολάκης βγήκε πρώτος στις τρεις ειδικές και πρώτος στην κατάταξη της ΕΝ, ενώ ο Αντώνης Δήμου ήρθε 7ος στην απαιτητική κατηγορία Ε3.