![](/wp-content/uploads/2016/03/11148435_1030945823613845_2547450317486250749_n-copy.jpg)
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Κρανοχωρίου “Νέα Πνοή” σας προσκαλεί στον ετήσιο χορό που θα πραγματοποιηθεί στο restaurant Καθοδόν στη Μεσσοποταμία Καστοριάς
Σάββατο 12 Μαρτίου 2016 και ώρα 21:00
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Κρανοχωρίου “Νέα Πνοή” σας προσκαλεί στον ετήσιο χορό που θα πραγματοποιηθεί στο restaurant Καθοδόν στη Μεσσοποταμία Καστοριάς
Σάββατο 12 Μαρτίου 2016 και ώρα 21:00
κάνε την εγγραφή για άμεση τοπική ενημ΄έρωση