![](/wp-content/uploads/2016/03/12771764_10207364498769352_2384143601800479104_o.jpg)
Η παιδική χορωδία και η λαϊκορεμπέτικη χορωδία του συλλόγου “Αθανάσιος Χριστόπουλος” σας προσκαλούν στην εκδήλωση που διοργανώνουν και στην οποία θα εμφανιστούν ερμηνεύοντας αγαπημένα παλιά λαϊκά και ρεμπέτικα τραγούδια.
Τιμή εισόδου 10€ με φαγητό.
Οι ελεύθερες θέσεις ειναι ελάχιστες.
Κάντε την κράτηση σας έγκαιρα.
Σάββατο 5 Μαρτίου στις 19:00
Στο ΓΛΕΝΤΑΔΙΚΟ
Πολιτιστικός Σύλλογος Καστοριάς “Αθανάσιος Χριστόπουλος”
Φωτο από τις πρόβες