ΑθλητικάΆργος ΟρεστικόΚαστοριάΝεστόριο

ΕΠΣ Καστοριάς: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες

mpala-football-podosfairo
Ορισμοί διαιτητών 7ης αγωνιστικής Α΄ Κατηγορίας, 5ης αγωνιστικής Β΄ Κατηγορίας, 2ης αγωνιστικής παιδικού και 4ης αγωνιστικής προπαιδικού

ΕΠΣ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

 
ΟΡΙΣΜΟΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ
Α΄
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(7η
Αγωνιστική)
5/11/2016
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α’
ΒΟΗΘΟΣ
Β’
ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
5/11/16
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ
Β.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ
Γ.
ΖΙΩΓΟΣ
Ε.
ΔΟΥΚΑΣ
Α.
5/11/16
15:00
ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ
Κ.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ
Ι.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ
Κ.
ΚΑΚΟΣ
Α.
5/11/16
15:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΜΕΛ
ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ
Β.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ
ΧΡ.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
Κ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
Φ
5/11/16
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΝΤΟΥΚΑΣ
Α.
ΧΑΤΖΗΣ
Κ.
ΑΡΜΕΝΗΣ
Ε.
ΡΟΝΤΣΗΣ
Γ.
5/11/16
15:00
ΔΑΚ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΓΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
Θ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ
Χ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Κ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Γ.
5/11/16
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ
Δ.
ΡΟΝΤΣΗΣ
Κ.
ΚΥΡΚΟΣ
Σ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ
Χ.
5/11/16
15:00
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ
Β.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ
Σ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Α.
ΝΟΝΑΣ
Β.
 
 
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(5η Αγωνιστική) 6/11/2016
 
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α’
ΒΟΗΘΟΣ
Β’
ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
6/11/16
15:00
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΟΚ
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ
Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ
Κ.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
Β
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
Χ.
6/11/16
15:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡ.
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ
Δ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ
Κ.
ΤΣΕΛΑΣ
Σ.
ΜΑΛΕΑΣ
Ε.
6/11/16
15:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΑΚ.
ΠΟΔ. “ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΦΛΑΤΣΑΤΑ
ΟΙΝΟΗΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ
Β.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ
Ι.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ
Ν..
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
Λ.
6/11/16
15:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΑΣ
ΛΕΥΚΗΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ
Δ.
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
Θ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Χ.
ΝΟΝΑΣ
Β.
 
 
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
(4η Αγωνιστική) 5/11/2016
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
6/11/16
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΔ.
ΑΚ. ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΑΡΜΕΝΗΣ
Ε.
5/11/16
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΕΓ.
ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΟΞΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΤΣΕΛΑΣ
Σ.
5/11/16
11:00
ΔΑΚ
ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
Α
ΚΡΟΝΟΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Α.
5/11/16
11:00
ΔΑΚ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΚ.
ΠΟΔ. “ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ”
ΑΚ.
ΠΟΔ. “ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΜΠΕΖΑΝΑΣ
Χ.
5/11/16
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
Β
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Κ.
8/11/16
16:00
ΕΠΣ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚΑΔ.
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΕΠΣ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
 
 
 
 
ΟΡΙΣΜΟΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
(2η Αγωνιστική)
6/11/2016
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α’
ΒΟΗΘΟΣ
Β’
ΒΟΗΘΟΣ
6/11/16
11:30
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ
Κ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ
Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Α.
6/11/16
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ
Χ.
ΧΑΤΖΗΣ
Κ.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
Β
6/11/16
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΥΡΚΟΣ
Σ.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
Κ.
ΤΣΕΛΑΣ
Σ.
 
ΠΑΡΑΛΑΒΗ
ΤΩΝ ΦΥΛΛΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
(10:00-14:00)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
περισσότερα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Back to top button