ΑθλητικάΆργος ΟρεστικόΚαστοριάΝεστόριο

ΕΠΣ Καστοριάς: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες

podosfairo-xuta-kerateas

Ορισμοί διαιτητών 6ης αγωνιστικής Α΄ Κατηγορίας, 4ης αγωνιστικής Β΄ Κατηγορίας και 3ης αγωνιστικής προπαιδικού

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ
Α΄
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(6η
Αγωνιστική)
29/10/2016
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α’
ΒΟΗΘΟΣ
Β’
ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
29/10/16
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ
Δ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ
Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Χ.
ΚΑΚΟΣ
Α.
29/10/16
15:00
ΔΑΚ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ.
ΑΛΕΞ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Φ.
ΧΑΤΖΗΣ
Κ.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ
Ι.
ΣΠΥΡΟΥ
Σ.
29/10/16
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ
Β
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ
Γ.
ΡΟΝΤΣΗΣ
Κ.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
Φ
29/10/16
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ
Κ.
ΑΡΜΕΝΗΣ
Ε.
ΖΙΩΓΟΣ
Ε.
ΡΟΝΤΣΗΣ
Γ.
29/10/16
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΑΟ
ΚΑΣΤΩΡ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ
Β.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ
ΧΡ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ
Κ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Γ.
29/10/16
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΓΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΝΤΟΥΚΑΣ
Α.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ
Ν.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ
Κ.
ΜΑΛΕΑΣ
Ε.
30/10/16
15:00
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ
Κ.
ΤΣΕΛΑΣ
Σ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Κ.
ΝΟΝΑΣ
Β.
ΟΡΙΣΜΟΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ
Β΄
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(4η
Αγωνιστική) 30/10/2016
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α’
ΒΟΗΘΟΣ
Β’
ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
30/10/16
15:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΑΚ.ΠΟΔ.ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
Θ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ
Χ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ
Χ.
ΔΟΥΚΑΣ
Α.
30/10/16
15:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΟ
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ
Β.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ
Ι.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
Κ.
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
Λ.
30/10/16
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ
ΟΙΝΟΗΣ
ΠΑΟΚ
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ
Δ.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ
Χ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Α.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ
Χ.
30/10/16
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡ.
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΑΣ
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ
Β.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ
Ν.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
Β.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Γ.
ΟΡΙΣΜΟΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ-
ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
(3η Αγωνιστική)
29/10/2016
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
29/10/16
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΟΔ.
ΑΚ. ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΜΕΓ.
ΑΛ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Κ.
29/10/16
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
Α
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ
ΧΡ.
29/10/16
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚ.
ΠΟΔ. “ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ”
ΑΡΜΕΝΗΣ
Ε.
29/10/16
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΔΟΞΑ
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΣΕΛΑΣ
Σ.
29/10/16
11:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΚ
ΠΟΔ.”ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ
Κ.
29/10/16
11:00
ΔΑΚ
ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
Β
ΑΚ.
ΠΟΔ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Α.

ΠΑΡΑΛΑΒΗ
ΤΩΝ ΦΥΛΛΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ
(ώρες 10:00 -14:00)

 

περισσότερα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Back to top button