ΑθλητικάΆργος ΟρεστικόΚαστοριάΝεστόριο

ΕΠΣ Καστοριάς: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες

podosfairo-xuta-kerateas

Ορισμοί διαιτητών 5ης αγωνιστικής Α΄ Κατηγορίας, 3ης αγωνιστικής Β΄ Κατηγορίας και 1ης
αγωνιστικής Παιδικού

 

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ
Α΄
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(5η
Αγωνιστική) 22/10/2016
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α’
ΒΟΗΘΟΣ
Β’
ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
22/10/16
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΜΕΓ.
ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ
Α.
ΑΡΜΕΝΗΣ
Ε.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Χ.
ΣΠΥΡΟΥ
Σ.
22/10/16
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ
Β.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ
Γ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ
Κ.
ΚΑΚΟΣ
Α.
22/10/16
15:00
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
Θ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ
Ν.
ΡΟΝΤΣΗΣ
Κ.
ΝΟΝΑΣ
Β.
22/10/16
15:00
ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Φ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ
ΧΡ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Κ.
ΔΟΥΚΑΣ
Α.
22/10/16
15:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ
Β.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ
Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ
Γ.
22/10/16
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΑΟ
ΚΑΣΤΩΡ
ΕΛΠΙΔΕΣ
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ
Δ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ
Χ.
ΤΣΕΛΑΣ
Σ.
ΜΑΛΕΑΣ
Ε.
22/10/16
15:00
ΔΑΚ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΓΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ
Κ.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ
Χ.
ΖΙΩΓΟΣ
Ε.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
Φ.
ΟΡΙΣΜΟΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ
Β΄
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(3η
Αγωνιστική) 23/10/2016
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α’
ΒΟΗΘΟΣ
Β’
ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
23/10/16
15:00
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ
ΟΙΝΟΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ
Δ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ
ΧΡ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Χ
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
Λ.
23/10/16
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡ.
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΑΣ
ΛΕΥΚΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Φ.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ
Χ.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ
Χ.
23/10/16
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ
Β.
ΧΑΤΖΗΣ
Κ.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
Β.
ΚΑΚΟΣ
Α.
23/10/16
15:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΑΚ.
ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΝΕΣΤΩΡ
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ
Β.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ
Κ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ
Σ.
ΜΑΛΕΑΣ
Ε.
ΟΡΙΣΜΟΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ-
ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
(2η Αγωνιστική)
22/10/2016
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
22/10/16
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
Α
ΠΟΔ.
ΑΚΑΔ.ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΤΣΕΛΑΣ
Σ.
21/10/16
15:00
ΔΑΚ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΚ
ΠΟΔ. “ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ”
ΜΕΓ.
ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
Κ.
22/10/16
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Κ.
22/10/16
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΟΞΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΠΕΖΑΝΑΣ
Χ.
22/10/16
11:00
ΕΠΣ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚΑΔ.
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ
ΣΟΥΛΑΣ
Χ.( ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
22/10/16
11:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ
“ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
Β
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ
Κ.
ΟΡΙΣΜΟΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΒΟΗΘΩΝ
ΠΑΙΔΙΚΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

(1η Αγωνιστική) 23/10/2016
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α’
ΒΟΗΘΟΣ
Β’
ΒΟΗΘΟΣ
23/10/16
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
NΤΑΗΛΑΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ
Β.
ΤΣΕΛΑΣ
Σ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ
Χ.
23/10/16
11:30
ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
Κ.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
Β.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Α
23/10/16
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΡΟΝΟΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ
ΧΡ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ
Χ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ
Κ
ΤΑ
ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΛΑΒΕΤΕ ΑΠΟ ΤΑ
ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ Ε.Π.Σ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ώρες 10:00
-14:00)

 

περισσότερα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Back to top button