ΑθλητικάΚαστοριά

“3ου Τουρνουά 7Χ7 Α.Σ. Νταηλάκης – Αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων

789

Αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων του 3ου Τουρνουά 7Χ7 που διοργανώνει ο Α.Σ. ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

 

ΠΕΜΠΤΗ 16/6/2016

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19¨00 ATLENTIKO AMPALEIRO-SETOMA FC

20:00 ΓΑΛΑΤΕΣ-ΑΜΠΑΛΙΑΚΟΣ FC

21:00 ΖΕΛΙΝΙ FC-KAFE SOUSOURO

22:00 ΘΕΟΙ 2016-ΠΑΙΔΑΡΟΙ FC

ΡΕΠΟ BOHA JUNIOR

 

Β’ΟΜΙΛΟΣ

19¨00 ΣΕΛΕΣΑΟ-ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ

20:00 ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ-TEAM XPLORER

21:00 ΚΙΤΡΙΝΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ-ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ

22:00 ΜΠΑΜΠΑΛΙΝΑ-SPICY BOYS

ΡΕΠΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/6/2016

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19¨00 BOHA JUNIOR-ΖΕΛΙΝΙ FC

20:00 ΓΑΛΑΤΕΣ –SETOMA FC

21:00 ΘΕΟΙ 2016-ATLENTIKO AMPALEIRO

22:00 ΑΜΠΑΛΙΑΚΟΣ FC-ΠΑΙΔΑΡΟΙ FC

ΡΕΠΟ KAFE SOUSOURO

 

Β’ΟΜΙΛΟΣ

19¨00 ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ- ΚΙΤΡΙΝΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ

20:00 ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ- ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ

21:00 ΜΠΑΜΠΑΛΙΝΑ- ΣΕΛΕΣΑΟ

22:00 TEAM XPLORER- SPICY BOYS

ΡΕΠΟ ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/6/2016

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18¨00 BOHA JUNIOR-ΑΜΠΑΛΙΑΚΟΣ FC

19:00 ΓΑΛΑΤΕΣ-ATLENTIKO AMPALEIRO

20:00 KAFE SOUSOURO-SETOMA FC

21:00 ΓΑΛΑΤΕΣ- ΠΑΙΔΑΡΟΙ FC

22:00 ΘΕΟΙ 2016-ΖΕΛΙΝΙ FC

 

Β’ΟΜΙΛΟΣ

18¨00 ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ- TEAM XPLORER

19:00 ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ- ΣΕΛΕΣΑΟ

20:00 ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ-ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ

21:00 ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ-SPICY BOYS

22:00 ΜΠΑΜΠΑΛΙΝΑ-ΚΙΤΡΙΝΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/6/2016

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18¨00 ΖΕΛΙΝΙ FC-ΠΑΙΔΑΡΟΙ FC

19:00 SETOMA FC-ΑΜΠΑΛΙΑΚΟΣ FC

20:00 KAFE SOUSOURO-ΓΑΛΑΤΕΣ

21¨00 BOHA JUNIOR-ATLENTIKO AMPALEIRO

22:00 ΘΕΟΙ 2016-KAFE SOUSOURO

 

Β’ΟΜΙΛΟΣ

18¨00 ΚΙΤΡΙΝΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ-SPICY BOYS

19:00 ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ-TEAM XPLORER

20:00 ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ-ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ

21¨00 ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ-ΣΕΛΕΣΑΟ

22:00 ΜΠΑΜΠΑΛΙΝΑ-ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 20/6/2016

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18¨00 ΖΕΛΙΝΙ FC-ΑΜΠΑΛΙΑΚΟΣ FC

19:00 ΘΕΟΙ 2016-ΓΑΛΑΤΕΣ

20¨00 ATLENTIKO AMPALEIRO-ΠΑΙΔΑΡΟΙ FC

21:00 ΘΕΟΙ 2016-SETOMA FC

22:00 BOHA JUNIOR-KAFE SOUSOURO

 

Β’ΟΜΙΛΟΣ

18¨00 ΚΙΤΡΙΝΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ- TEAM XPLORER

19:00 ΜΠΑΜΠΑΛΙΝΑ- ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ

20¨00 ΣΕΛΕΣΑΟ- SPICY BOYS

21:00 ΜΠΑΜΠΑΛΙΝΑ- ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ

22:00 ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ- ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ

 

ΤΡΙΤΗ 21/6/2016

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18¨00 ΒΟΗΑ JUNIOR-ΠΑΙΔΑΡΟΙ FC

19:00 ΖΕΛΙΝΙ FC-ATLENTIKO AMPALEIRO

20:00 SETOMA FC-ΠΑΙΔΑΡΟΙ FC

21:00 BOHA JUNIOR-ΘΕΟΙ 2016

22¨00 ΑΜΠΑΛΙΑΚΟΣ FC-KAFE SOUSOURO

 

Β’ΟΜΙΛΟΣ

18¨00 ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ-SPICY BOYS

19:00 ΚΙΤΡΙΝΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ-ΣΕΛΕΣΑΟ

20:00 ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ-SPICY BOYS

21:00 ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ-ΜΠΑΜΠΑΛΙΝΑ

22¨00 TEAM XPLORER-ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

περισσότερα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Back to top button