ΑθλητικάΕλλάδαΚαστοριά

Δεύτερη θέση για τους Junior του Κρόνου στο τουρνουά του ΠΑΟΚ (βίντεο – αποτελέσματα)

13071854_10201478070509044_3369655933920971101_o

ΜVP Junior ο Παναγιωτίδης του Κρόνου 

 

Στο βίντεο πιο κάτω, στο 4:00 και στο 5:40 εμφανίζονται παίχτες του Κρόνου

 

Πέρα από θεσμός, έχει εξελιχθεί και σε ένα ανοιξιάτικο ραντεβού μικρών ποδοσφαιριστών, που συναγωνίζονται και βιώνουν τη χαρά του ποδοσφαίρου.

Επί τρεις μέρες στα γήπεδα της Νέας Μεσημβρίας τα Τμήματα Υποδομής του ΠΑΟΚ φιλοξένησαν το 8ο τουρνουά «Παναγιώτης Κατσούρης», μια διοργάνωση που αν μη τι άλλο προσφέρει χαμόγελα και αυθεντική παιδική αθλητική διασκέδαση.

Το τουρνουά ολοκληρώθηκε χθες Μεγάλη Δευτέρα, οπότε και έγιναν οι βραβεύσεις. Στην κατηγορία του παιδικού την πρώτη θέση κέρδισε η Millya από το Ισραήλ, δεύτερη ήταν η Αναγέννηση Γιαννιτσών και τρίτη η Αγία Παρασκευή.

Στην κατηγορία του προπαιδικού τις τρεις πρώτες θέσεις κατέκτησαν η Λευκή Ξάνθης, ο Μικρασιατικός και η Δόξα Δράμας.

Στην κατηγορία junior πρώτη ήταν η Λαμία FC, δεύτερος ο Κρόνος Καστοριάς και τρίτοι οι Πρωταθλητές Πεύκων.

Στην κατηγορία projunior νικήτρια ήταν η Ολυμπιάς Καρουσάδων, δεύτερη η ΑΕ Διδυμοτείχου και τρίτος ο ΠΑΣ Φλώρινα.

 

ΜVP Projunior:

Παππάς της Ολυμπιάδας Καρουσάδων

Junior:

Παναγιωτίδης του Κρόνου Καστοριάς

Προπαιδικό:

Αϊμπεργκ της Λευκής Ξάνθης

Παιδικό:

Tanos Bang της Millya

MVP τερματοφύλακας Projunior:

Καρανάσιος της ΑΕ Διδυμοτείχου Junior: Γιοβανόπουλος του Νέστου Χρυσούπολης

Προπαιδικό:

Βεζερτζής της Δόξας Δράμας

Παιδικό:

Τουμπουλίδης της Αναγέννησης Γιαννιτσών

1ος σκόρερ Projunior:

Παπαχρηστούδης της Αναγέννησης Γιαννιτσών 9 γκολ

Junior:

Μίχος των Κοίλων Κοζάνης 7 γκολ

Προπαιδικό:

Ιορδανίδης της Δόξας Δράμας 11 γκολ

Παιδικό:

Nassem Sweed της Millya 5 γκολ

Τέλος, το βραβείο Fair Play απονεμήθηκε στην Λαμία FC στην κατηγορία του παιδικού.

 

Τα συνολικά αποτελέσματα του Τουρνουά «Παναγιώτης Κατσούρης»

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ PROJUNIOR

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 23.04

Γήπεδο ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ: 11.00 ΠΑΟΚ (07′) – ΠΑΣ Φλώρινα 5-0

Γήπεδο ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ: 12.00 Μικρασιατικός – ΑΕ Διδυμοτείχου 0-2

Γήπεδο ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ: 17.00 ΠΑΟΚ (07′) – Μικρασιατικός 4-0

Γήπεδο ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ: 18.00 ΠΑΣ Φλώρινα – ΑΕ Διδυμοτείχου 1-2

Κυριακή 24.04

Γήπεδο ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ: 11.00 ΠΑΟΚ (07′) – ΑΕ Διδυμοτείχου 1-0

Γήπεδο ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ: 12.00 ΠΑΣ Φλώρινα – Μικρασιατικός 3-2

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 23.04

Γήπεδο ΦΟΡΤΟΥΛΑ: 11.00 ΠΑΟΚ (08′) – Αναγέννηση Γιαννιτσών 3-2

Γήπεδο ΦΟΡΤΟΥΛΑ: 12.00 ΑΠΣ Ολυμπιάς Καρουσάδων – ΠΑΟΚ Κομοτηνής 3-1

Γήπεδο ΦΟΡΤΟΥΛΑ: 17.00 ΠΑΟΚ (08′) – ΠΑΟΚ Κομοτηνής 6-2

Γήπεδο ΦΟΡΤΟΥΛΑ: 18.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΑΠΣ Ολυμπιάς Καρουσάδων 3-4

Κυριακή 24.04

Γήπεδο ΦΟΡΤΟΥΛΑ: 11.00 ΠΑΟΚ (08′) – ΑΠΣ Ολυμπιάς Καρουσάδων 3-1

Γήπεδο ΦΟΡΤΟΥΛΑ: 12.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ Κομοτηνής 2-2

Αγώνες Κατάταξης

Κυριακή 24.04

Γήπεδο ΦΟΡΤΟΥΛΑ: 17.00 ΠΑΟΚ Κομοτηνής – Μικρασιατικός 1-1

Γήπεδο ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ: 17.00 ΑΕ Διδυμοτείχου – Αναγέννηση Γιαννιτσών 6-2

Γήπεδο ΦΟΡΤΟΥΛΑ: 18.00 Πρωταθλητές Πεύκων – ΠΑΣ Φλώρινα 2-1

Μ.Δευτέρα 25.04

Γήπεδο ΦΟΡΤΟΥΛΑ 11:00 ΠΑΟΚ Κομοτηνής-Μικρασσιατικός 1-2

Γήπεδο ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 12:00 Ολυμπία Κουρασάδων-ΑΕ Διδυμοτείχου 2-1

Γήπεδο ΦΟΡΤΟΥΛΑ 12:00 Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΑΣ Φλώρινα 1-4

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ JUNIOR

A’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 23.04

Γήπεδο ΤΕΡΖΑΝΙΔΗΣ: 10.00 ΠΑΟΚ (05′-06′) – Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-1

Γήπεδο ΤΕΡΖΑΝΙΔΗΣ: 11.00 Νέστος – Κοίλα Κοζάνης 5-0

Γήπεδο ΤΕΡΖΑΝΙΔΗΣ: 12.00 Λαμία FC – ΠΑΟΚ Κομοτηνής 3-0

Γήπεδο ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ: 16.00 ΠΑΟΚ (05′-06′) – Νέστος 0-1

Γήπεδο ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ: 17.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Λαμία FC 2-3

Γήπεδο ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ: 18.00 ΠΑΟΚ Κομοτηνής – Κοίλα Κοζάνης 0-4

Κυριακή 24.04

Γήπεδο ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ: 09.00 ΠΑΟΚ (05′-06′) – Κοίλα Κοζάνης 7-0

Γήπεδο ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ: 10.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ Κομοτηνής 0-0

Γήπεδο ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ: 11.00 Λαμία FC – Nέστος 1-0

Γήπεδο ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ: 12.00 ΠΑΟΚ (05′-06′) – Λαμία FC 6-2

Γήπεδο ΤΕΡΖΑΝΙΔΗΣ: 13.00 Νέστος – ΠΑΟΚ Κομοτηνής 1-1

Γήπεδο ΤΕΡΖΑΝΙΔΗΣ: 14.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Κοίλα Κοζάνης 5-1

Γήπεδο ΤΕΡΖΑΝΙΔΗΣ: 17.00 ΠΑΟΚ (05′-06′) – ΠΑΟΚ Κομοτηνής 6-0

Γήπεδο ΤΕΡΖΑΝΙΔΗΣ: 18.00 Νέστος – Αναγέννηση Γιαννιτσών 3-2

Γήπεδο ΤΕΡΖΑΝΙΔΗΣ: 19.00 Λαμία FC – Κοίλα Κοζάνης 2-2

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 23.04

Γήπεδο ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ: 10.00 ΠΑΟΚ (06′) – Μικρασιατικός 2-0

Γήπεδο ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ: 11.00 Πρωταθλητές Πεύκων – Απόλλων Λάρισας 9-0

Γήπεδο ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ: 12.00 Κρόνος Καστοριάς – Λευκή Ξάνθης 5-0

Γήπεδο ΤΕΡΖΑΝΙΔΗΣ: 16.00 ΠΑΟΚ (06′) – Πρωταθλητές Πεύκων 6-0

Γήπεδο ΤΕΡΖΑΝΙΔΗΣ: 17.00 Μικρασιατικός – Κρόνος Καστοριάς 1-3

Γήπεδο ΤΕΡΖΑΝΙΔΗΣ: 18.00 Απόλλων Λάρισας – Λευκή Ξάνθης 2-3

Κυριακή 24.04

Γήπεδο ΤΕΡΖΑΝΙΔΗΣ: 09.00 ΠΑΟΚ (06′) – Απόλλων Λάρισας 9-0

Γήπεδο ΤΕΡΖΑΝΙΔΗΣ: 10.00 Πρωταθλητές Πεύκων – Κρόνος Καστοριάς 2-2

Γήπεδο ΤΕΡΖΑΝΙΔΗΣ: 11.00 Μικρασιατικός – Λευκή Ξάνθης 2-0

Γήπεδο ΤΕΡΖΑΝΙΔΗΣ: 12.00 ΠΑΟΚ (06′) – Κρόνος Καστοριάς 3-2

Γήπεδο ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ: 13.00 Πρωταθλητές Πεύκων – Λευκή Ξάνθης 8-1

Γήπεδο ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ: 14.00 Μικρασιατικός – Απόλλων Λάρισας 4-0

Γήπεδο ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ: 17.00 ΠΑΟΚ (06′) – Λευκή Ξάνθης 8-0

Γήπεδο ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ: 18.00 Μικρασιατικός – Πρωταθλητές Πεύκων 1-1

Γήπεδο ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ: 19.00 Απόλλων Λάρισας – Κρόνος Καστοριάς 0-3

Αγώνες Κατάταξης

Μ.Δευτέρα 25.04

Γήπεδο ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 10:00 Απόλλων Λάρισας-ΠΑΟΚ Κομοτηνής 0-3

Γήπεδο ΤΕΡΖΑΝΙΔΗΣ 10:00 Κοίλα Κοζάνης-Λευκή Ξάνθης 1-2

Γήπεδο ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 11:00 Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μικρασσιατικός 0-3

Γήπεδο ΤΕΡΖΑΝΙΔΗΣ 11:00 Νέστος-Πρωταθλητές Πεύκων 0-1

Γήπεδο ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 12:00 Λαμία FC-Κρόνος Καστοριάς 2-1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 23.04

Γήπεδο ΠΑΡΙΔΗΣ: 10.00 ΠΑΟΚ (03′) – Αναγέννηση Γιαννιτσών 10-0

Γήπεδο ΠΑΡΙΔΗΣ: 11.00 Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας 8-0

Γήπεδο ΠΑΡΙΔΗΣ: 12.00 Λαμία FC – Λευκή Ξάνθης 2-5

Γήπεδο ΠΑΡΙΔΗΣ: 16.00 ΠΑΟΚ (03′) – Δόξα Δράμας 10-1

Γήπεδο ΠΑΡΙΔΗΣ: 17.00 Λαμία FC – Αναγέννηση Γιαννιτσών 2-0

Γήπεδο ΠΑΡΙΔΗΣ: 18.00 Απόλλων Λάρισας – Λευκή Ξάνθης 0-9 Κυριακή 24.04

Γήπεδο ΠΑΡΙΔΗΣ: 09.00 ΠΑΟΚ (03′) – Απόλλων Λάρισας 12-0

Γήπεδο ΠΑΡΙΔΗΣ: 10.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών –Λευκή Ξάνθης 2-4

Γήπεδο ΠΑΡΙΔΗΣ: 11.00 Λαμία FC – Δόξα Δράμας 1-0

Γήπεδο ΠΑΡΙΔΗΣ: 12.00 ΠΑΟΚ (03′) – Λαμία FC 12-0

Γήπεδο ΠΑΡΙΔΗΣ: 13.00 Δόξα Δράμας – Λευκή Ξάνθης 3-2

Γήπεδο ΠΑΡΙΔΗΣ: 14.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Απόλλων Λάρισας 2-1

Γήπεδο ΠΑΡΙΔΗΣ: 17.00 ΠΑΟΚ (03′) – Λευκή Ξάνθης 12-0

Γήπεδο ΠΑΡΙΔΗΣ: 18.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Απόλλων Λάρισας 0-2

Γήπεδο ΠΑΡΙΔΗΣ: 19.00 Απόλλων Λάρισας – Λαμία FC 0-3 Β’ ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 23.04

Γήπεδο ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ: 10.00 ΠΑΟΚ (04′) – Millya ΠΑΟΚ 8-0

Γήπεδο ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ: 11.00 Κοίλα Κοζάνης – Μικρασιατικός 2-0

Γήπεδο ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ: 12.00 Μ. Αλέξανδρος Δράμας – ΠΑΟΚ Κομοτηνής 0-2

Γήπεδο ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ: 16.00 ΠΑΟΚ (04′) – Κοίλα Κοζάνης 10-0

Γήπεδο ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ: 17.00 Μ. Αλέξανδρος Δράμας – Millya ΠΑΟΚ 3-4

Γήπεδο ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ: 18.00 ΠΑΟΚ Κομοτηνής – Μικρασιατικός 0-2

Κυριακή 24.04

Γήπεδο ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ: 09.00 ΠΑΟΚ (04′) – Μικρασιατικός 8-0

Γήπεδο ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ: 10.00 Millya ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Κομοτηνής 1-5

Γήπεδο ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ: 11.00 Κοίλα Κοζάνης – Μ. Αλέξανδρος Δράμας 2-2

Γήπεδο ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ: 12.00 ΠΑΟΚ (04′) – Μ. Αλέξανδρος Δράμας 6-1

Γήπεδο ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ: 13.00 Κοίλα Κοζάνης – ΠΑΟΚ Κομοτηνής 1-0

Γήπεδο ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ: 14.00 Millya ΠΑΟΚ – Μικρασιατικός 3-3

Γήπεδο ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ: 17.00 ΠΑΟΚ (04′) – ΠΑΟΚ Κομοτηνής 13-1

Γήπεδο ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ: 18.00 Millya ΠΑΟΚ – Κοίλα Κοζάνης 1-1

Γήπεδο ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ: 19.00 Μ. Αλέξανδρος Δράμας – Μικρασιατικός 2-3

Αγώνες Κατάταξης

Μ.Δευτέρα 25.04

Γήπεδο ΠΑΡΙΔΗΣ 10:00 Απόλλων Λάρισας-Μ.Αλέξανδρος Δράμας 3-0

Γήπεδο ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ 10:00 Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΑΟΚ Κομοτηνής 2-3

Γήπεδο ΠΑΡΙΔΗΣ 11:00 Λαμία FC-Milliya ΠΑΟΚ 3-0

Γήπεδο ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ 11:00 Δόξα Δράμας-Κοίλα Κοζάνης 3-3 (3-2 πεν.)

Γήπεδο ΠΑΡΙΔΗΣ 12:00 Λευκή Ξάνθης-Μκρασσιατικός 2-2 (5-3 παρ.)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 23.04

Γήπεδο ΚΟΥΔΑΣ: 10.00 Millya ΠΑΟΚ – Aναγέννηση Γιαννιτσών 0-2

Γήπεδο ΚΟΥΔΑΣ: 11.00 ΠΑΟΚ (02′) – Κοίλα Κοζάνης 4-2

Γήπεδο ΚΟΥΔΑΣ: 12.00 Λαμία FC – Λευκή Ξάνθης 0-1

Γήπεδο ΣΑΡΑΦΗΣ: 16.00 Millya ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ (02′) 0-8

Γήπεδο ΣΑΡΑΦΗΣ: 17.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Λαμία FC 1-1

Γήπεδο ΣΑΡΑΦΗΣ: 18.00 Κοίλα Κοζάνης – Λευκή Ξάνθης 0-0

Κυριακή 24.04

Γήπεδο ΣΑΡΑΦΗΣ: 09.00 Millya ΠΑΟΚ – Κοίλα Κοζάνης 0-2

Γήπεδο ΣΑΡΑΦΗΣ: 10.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Λευκή Ξάνθης 2-1

Γήπεδο ΣΑΡΑΦΗΣ: 11.00 ΠΑΟΚ (02′) – Λαμία FC 4-0

Γήπεδο ΚΟΥΔΑΣ: 12.00 Millya – Λαμία FC 1-0 Γήπεδο ΚΟΥΔΑΣ: 13.00 ΠΑΟΚ (02′) – Λευκή Ξάνθης 5-0

Γήπεδο ΚΟΥΔΑΣ: 14.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Κοίλα Κοζάνης 1-0

Γήπεδο ΚΟΥΔΑΣ: 17.00 Millya ΠΑΟΚ – Λευκή Ξάνθης 2-5

Γήπεδο ΚΟΥΔΑΣ: 18.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ (02′) 0-2

Γήπεδο ΚΟΥΔΑΣ: 19.00 Κοίλα Κοζάνης – Λαμία FC 2-0

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 23.04

Γήπεδο ΣΑΡΑΦΗΣ: 10.00 ΠΑΟΚ (02′) – Millya ΠΑΟΚ 0-1

Γήπεδο ΣΑΡΑΦΗΣ: 11.00 Νίκη Χριστού – Κρόνος Καστοριάς 0-1

Γήπεδο ΣΑΡΑΦΗΣ: 12.00 Αγία Παρασκευή Βόλου – ΠΑΟΚ Κομοτηνής 3-1

Γήπεδο ΚΟΥΔΑΣ: 16.00 ΠΑΟΚ (02′) – Νίκη Χριστού 0-0

Γήπεδο ΚΟΥΔΑΣ: 17.00 Millya ΠΑΟΚ – Αγία Παρασκευή Βόλου 3-1

Γήπεδο ΚΟΥΔΑΣ: 18.00 Κρόνος Καστοριάς – Νίκη Χριστού 1-0

Κυριακή 24.04

Γήπεδο ΚΟΥΔΑΣ: 09.00 ΠΑΟΚ (02′) – Κρόνος Καστοριάς 0-0

Γήπεδο ΚΟΥΔΑΣ: 10.00 Millya ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Κομοτηνής 3-0 (α.α.)

Γήπεδο ΚΟΥΔΑΣ: 11.00 Νίκη Χριστού – Αγία Παρασκευή Βόλου 1-2

Γήπεδο ΣΑΡΑΦΗΣ: 12.00 ΠΑΟΚ (02′) – Αγία Παρασκευή Βόλου 5-1

Γήπεδο ΚΟΥΔΑΣ: 13.00 Νίκη Χριστού – ΠΑΟΚ Κομοτηνής 2-0

Γήπεδο ΣΑΡΑΦΗΣ: 14.00 Millya ΠΑΟΚ – Κρόνος Καστοριάς 3-0

Γήπεδο ΣΑΡΑΦΗΣ: 17.00 ΠΑΟΚ (02΄) – ΠΑΟΚ Κομοτηνής 4-0

Γήπεδο ΣΑΡΑΦΗΣ: 18.00 Millya ΠΑΟΚ – Νίκη Χριστού 1-1

Γήπεδο ΣΑΡΑΦΗΣ: 19.00 Κρόνος Καστοριάς – Αγία Παρασκευή Βόλου 1-1

Αγώνες Κατάταξης

Μ.Δευτέρα 25.04

Γήπεδο ΚΟΥΔΑΣ 10:00 ΠΑΟΚ Κομοτηνής-Λαμία FC 2-0

Γήπεδο ΣΑΡΑΦΗΣ 10:00 Νίκη Χριστού-Milliya ΠΑΟΚ 4-0

Γήπεδο ΚΟΥΔΑΣ 11:00 Κρόνος Καστοριάς-Κοίλα Κοζάνης 0-2

Γήπεδο ΣΑΡΑΦΗΣ 11:00 Αγία Παρασκευή Βόλου-Λευκή Ξάνθης 1-1 (3-2 πεν.)

Γήπεδο ΚΟΥΔΑΣ 12:00 Milliya ΠΑΟΚ-Αναγέννηση Γιαννιτσών 3-0

 

paokfc.gr

paokmania.gr

 

περισσότερα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Back to top button