Παναργειακός – Αστραπή Μεσοποταμίας 0-1 (φωτογραφίες – οι τυχεροί αριθμοί της κλήρωσης)

Την ήττα με σκορ 1-0 γνώρισε ο Α.Σ.Παναργειακός στον εντός έδρας αγώνα που έδωσε κόντρα στην Αστραπή Μεσοποταμίας. Το γκολ για την ομάδα της Μεσοποταμίας σημειώθηκε στο 30ο λεπτό του αγώνα.
Η ομάδα του Παναργειακού στάθηκε άτυχη καθώς 2 φορές η μπάλα χτύπησε στο δοκάρι του τερματοφύλακα της Μεσοποταμίας, σε σουτ των Βρέστα στο 24ο λεπτό και του Βασιλειάδη στο 75ο.
 Ο Α.Σ.Παναργειακός παρατάχθηκε αρχικά με τους Αναγνωστόπουλο κάτω απ’τα δοκάρια, Παπαηλία, Ιωάννου, Ιωαννίδη, Μπεκίρη (κόκκινη κάρτα), Μήλιο Χ. , Βασιλειάδη, Αντωνιάδη, Βρέστα,  Μήλιο Π. και  Τσαμτσάκη. Ως αλλαγές αγωνίστηκαν οι Ευαγγέλου, Λέκκος και Γκαραγκούνης.
Τα τυχερά νούμερα της κλήρωσης του λαχείου

Αναδείχθηκαν τα τυχερά νούμερα της κλήρωσης του λαχείου του Α.Σ.Παναργειακού. Τα ονόματα των τυχερών θα ανακοινωθούν στο site και στο Facebook της ομάδας και εφόσον το επιθυμεί ο κάθε νικητής. Με την επίδειξη του λαχείου στον πρόεδρο της ομάδας κ.Τζημαράκα Μιχάλη πιστοποιείται η επιτυχία.